Оцініть будь ласка мій вірш,він ще не докінчений... Я дивилась в її очі, бо мені хтось напророчив. Заберуть у мене сонце, споглядатиму в віконце, і мовчати буду тихо та встрічати злеє лихо. Забере тебе воно із хати, а я все буд...

Оцініть будь ласка мій вірш,він ще не докінчений... Я дивилась в її очі, бо мені хтось напророчив. Заберуть у мене сонце, споглядатиму в віконце, і мовчати буду тихо та встрічати злеє лихо. Забере тебе воно із хати, а я все буду споглядати . І чекати буду я, а тебе все нема й нема. Де поділась ,заблудилась. Чи може серце зупинилось, я боюсь тебе нема, і от ця доля така важка...(продовження ще буде,просто хочу знати думку людей) Мініна О.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нормально, тільки подумай про риму, то вдеяких місцях  не дуже
Гость
Стих очень красивый.Но подумайте про рифму.Хотелось бы ещё продолжения.(незнаю як на російській сказати -сказу на українській).багато епітетів,метафор,риторичних окликів.Найкращих побажань Класний вірш!