Ответьте пожалуйста!!!!!!!! Как разделить три одинаковых яблока поровну между 4 детьми, выполнив наименьшее число разрезов? Срочно!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Теоретически - каждое яблоко разделить на 3 части, = итого 12 частей - каждому по 4 части.
Гость
Для початку розділимо 2 з них між 4 дітьми, розрізавши їх навпіл: 3 - 1 = 22: 4 = 1 / 2каждий дитина при цьому дії отримає по половині яблока.для цієї дії нам доведеться виконати всього 2 розрізу ножем.Залишилося неподіленого яблук: 3 - 2 = 1Тепер останнє яблуко разрежем на 4-ри часточки, поділивши між діточками: 1: 4 = 1 / 4каждий дитина при цьому дії отримає четвертинці яблока.для цієї дії нам доведеться виконати всього 2 розрізу ножем.Таким чином: 1/2 + 1/4 = 3 / 4каждий дитина все отримає яблук: 3 / 4.Чтоби поділити яблука потрібно зробити всього лише 4 розрізи.