Ой дуб-дуба, ой дуб-дуба, Жолудец... пiд дубом тупа. В н...ого шапочка новен...ка, Кожушиночка жовтен...ка Нiжкою туп, туп: -З мене буде дуб,дуб    ВСТАВИТЬ БУКВЫ

Ой дуб-дуба, ой дуб-дуба, Жолудец... пiд дубом тупа. В н...ого шапочка новен...ка, Кожушиночка жовтен...ка Нiжкою туп, туп: -З мене буде дуб,дуб     ВСТАВИТЬ БУКВЫ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ой дуб-дуба, ой дуб-дуба, Жолудець під дубом тупа. В нього шапочка новенька, Кожушиночка жовтенька Ніжкою туп, туп: -З мене буде дуб, дуб.