Өздеріне ұнайтын тұрмыстық техниканың біріне жарнама жасаңдар. Ол үшін үйдегі тұрмыстық техниканың "Қолдану жөніндегі нұсқаулығымен" танысыңдар (1- тапсырма)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чего ты хочешь микраволновка или холодильник и т.д Менин жаксы коретин турмыстык техникалық затым ол тоңазытқыш . Ол барлығын сувтып турады. Ари ол тамакты бузылып кетуден сактайды. Тоңазытқышты абайлап қолдану кажет себеби егер онын маторы истемей калса ол суытпай бузылып калады.