Ознаками громадянського суспільства є А) демократична державність та контроль суспільства за діяльністю державних органів. Б)єдина загальнодержавна ідеологія та різноманітність форм власності В)плюралізм та дозвіл на діяльність...
Ознаками громадянського суспільства є А) демократична державність та контроль суспільства за діяльністю державних органів. Б)єдина загальнодержавна ідеологія та різноманітність форм власності В)плюралізм та дозвіл на діяльність лише однієї політичної сили. Г)розвинута соціальна структура та командно-планова економіка
Ответ(ы) на вопрос:
точно не в и г...........................................................................................................................................................
Ознаками громадянського суспільства є: демократична державність та контроль суспільства за діяльністю державних органів Все інше з переліченого звужує права громади на свободу.