Ознаками громадянського суспільства є А) демократична державність та контроль суспільства за діяльністю державних органів. Б)єдина загальнодержавна ідеологія та різноманітність форм власності В)плюралізм та дозвіл на діяльність...

Ознаками громадянського суспільства є А) демократична державність та контроль суспільства за діяльністю державних органів. Б)єдина загальнодержавна ідеологія та різноманітність форм власності В)плюралізм та дозвіл на діяльність лише однієї політичної сили. Г)розвинута соціальна структура та командно-планова економіка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
точно не  в и г...........................................................................................................................................................
Гость
Ознаками громадянського суспільства є:   демократична державність та контроль суспільства за діяльністю державних органів   Все інше з переліченого звужує права громади на свободу.