Ознаки пристосованості птахів до польоту: 1)У зовнішній будові 2)У скелеті,мускулатурі 3)У внутрішній будові 4)У нервовій системі та органах чуття 5)У розмноженні
Ответ(ы) на вопрос:
1В зовнишній будові кріла та пірья! 2Їхній скелет дуже легкий а мязи сільні 3Воні легкі 4В ніх ідеалиний зір та вони дуже уважні 5Дитинчята птахів можуть літаті вже через 2 тижні Ну все пиши