Паразитичним організмом є: а) трюфель; б) дріжджі; в) фітофтора; г) зморшки. 2. Я?

Паразитичним організмом є: а) трюфель; б) дріжджі; в) фітофтора; г) зморшки. 2. Я??ий орган у кактусів виконує функцію фотосинтезу? а) дуже потовщений листок; б) потовщене стебло; в) надземна бульба; г) потовщені черешки листків, які втратили листкову пластинку. 3. Процес, при якому рослина поглинає кисень і виділяє вуглекислий газ, – це: а) ріст; б) розмноження; в) дихання; г) фотосинтез. 4. Представник якої родини зображений на фотографії? а) Айстрові; б) Пасльонові; в) Розові; г) Капустяні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 а и в к 4 вапросу дай фотографию