Париж-паризький,Іртиш-іртиський :и так все эти слова приставляю к ним суффиксы зьк,ськ:Буг,Золотоноша ,Прага ,Київ,Рига ,Запоріжжя,Овруч,товариш,козак,Острог ,Кагарлик ,Одесса,Кривий Ріг ,Сиваш,Збараж.помогите ))
Париж-паризький,Іртиш-іртиський :и так все эти слова приставляю к ним суффиксы зьк,ськ:
Буг,Золотоноша ,Прага ,Київ,Рига ,Запоріжжя,Овруч,товариш,козак,Острог ,Кагарлик ,Одесса,Кривий Ріг ,Сиваш,Збараж.
помогите ))
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бузький,Золотоношський,Празький,Київський,Ризький,Запоріжський,Овручський,товариський,козацький,Криворізький,Сивашський,Збаражський