Перебудуйте двоскладні речення на односкладні. 1. Ми любимо свою Україну й пишаємося здобутками українців. 2. Вартовий не може покидати свій пост. 3. Полтава - стародавнє місто. 4. Раптом повіяли степові пахощі.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Любимо свою Україну й пишаємося здобутками українців. 2. Вартовому не можна покидати свій пост. 3. Стародавнє місто Полтава. 4. Раптом повіяло степовими пахощами.