Перебудуйте прості речення так, щоб вони стали складними. Поставте потрібні розділові знаки. У висновку комісії вказано на порушення, помилки, допущені керівником господарства. За бажанням клієнта аудитор може надати інші види ...

Перебудуйте прості речення так, щоб вони стали складними. Поставте потрібні розділові знаки. У висновку комісії вказано на порушення, помилки, допущені керівником господарства. За бажанням клієнта аудитор може надати інші види послуг.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У висновку комісії вказано на порушення, помилки, які допустив керівник господарства.  Якщо клієнт забажає, то аудитор може надати інші види послуг.