Перед однорідними членами речення треба поставити двокрапку в рядку (розділові знаки пропущено): А) То не хмара біла пташка хмарою спустилась. Б) Закони вод вітрів і хмар і світла відкрились нам у ті далекі дні. В) Жито пшениця...

Перед однорідними членами речення треба поставити двокрапку в рядку (розділові знаки пропущено): А) То не хмара біла пташка хмарою спустилась. Б) Закони вод вітрів і хмар і світла відкрились нам у ті далекі дні. В) Жито пшениця й овес все разом поспіло й присохло. Г) Серед садочка на клумбах цвітуть різні-різні квіти і братки і гвоздики і флокси і резеда.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вариант В Жито, пшениця