Перед однорідними членами речення треба поставити двокрапку в рядку (розділові знаки пропущено): А) То не хмара біла пташка хмарою спустилась. Б) Закони вод вітрів і хмар і світла відкрились нам у ті далекі дні. В) Жито пшениця...
Перед однорідними членами речення треба поставити двокрапку в рядку (розділові знаки пропущено):
А) То не хмара біла пташка хмарою спустилась.
Б) Закони вод вітрів і хмар і світла відкрились нам у ті далекі дні.
В) Жито пшениця й овес все разом поспіло й присохло.
Г) Серед садочка на клумбах цвітуть різні-різні квіти і братки і гвоздики і флокси і резеда.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вариант В
Жито, пшениця