Перекласти на англійську мову 1.Учитель запитав мене,чому я не прочитав текст і я відповів ,що в мене не було книжки. 2.Я не був упевнений, чи ця робота буде зроблена вчасно. 3.Він подивився на годинник і сказав,що вона спить у...

Перекласти на англійську мову 1.Учитель запитав мене,чому я не прочитав текст і я відповів ,що в мене не було книжки. 2.Я не був упевнений, чи ця робота буде зроблена вчасно. 3.Він подивився на годинник і сказав,що вона спить уже більше години. 4.Ольга була виснажена.Я запитав,що вона робила. 5.-Дощ припинився коли ви повернулися зі школи? - Ні,дощ ще йшов. 6.Вона дивувалася,чому він не сказав правди. 7.Я надрукувала всі листи.і тепер вільна. 8.Мизапитали в довідковому бюро,чи вже прийшов поїзд. 9.Коли ми прийшли додому,репортери вже півгодини чекали на нас. 10.Учитель запитав учнів,хто вже переклав текст.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
teacher asked me why I did not read the text I replied that I had no books I was not sure whether the work will be done on time He Looked at his Watch and Said she slept for more than an Hour Olga was exhausted. I asked what she was doing the rain stopped when we came back from school ? No,rain was going she wondered why he had not told the truth I printed all the letters and is now free we asked at our helpdesk or train has come when we came home an hour reporters are waiting for us ask the teacher asked in the students who have translated the text