Перекласти на українську мову На венчиках луговых цветов покачивались смуглые дикие пчелы. Глаза ее заискрились, и щеки запылали. Река еще не замерзла, и ее свинцовые волны грустно чернели в однообразных берегах.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На віночках лугових квітів погойдувалися смагляві дикі бджоли. Очі її заіскрилися, і щоки запалали. Річка ще не замерзла, і її свинцеві хвилі сумно чорніли в одноманітних берегах.