Перекласти речення використовуючи Model Verbs. - Якщо ти хочеш записатися до бібліотеки, ти мусиш вивчити правила користування бібліотекою(library...

Перекласти речення використовуючи Model Verbs. - Якщо ти хочеш записатися до бібліотеки, ти мусиш вивчити правила користування бібліотекою(library...Перекласти речення використовуючи Model Verbs. - Якщо ти хочеш записатися до бібліотеки, ти мусиш вивчити правила користування бібліотекою(library regulations) спочатку. - Потім ти можеш отримати книжку,яка тобі потрібна. - Ти мусиш повернути книжку за 2 тижні. - Якщо ти не зміг прочитати книжку за цей час,ти мусиш перереєструвати її. - Якщо книга,яку тобі потрібно,немає, ти можеш залишити замовлення на неї.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Если ты хочешь записаться в библиотеку,ты обязан сначала выучить правила пользования библиотекой. -Потом сможешь получить книжку,которая тебе нужна. -Ты должен вернуть книгу через 2 недели. -Если ты не смог прочитать книгу за это время, ты должен перерегистрировать её. -Если книги,которая тебе нужна,нет,то можешь оставить заказ на неё.