Перепишіть речення, на місці крапок уписуючи дібрани з довідки прислівники. 1. Комусь ..., а йому однаково. 2. Не сором мене дуже, бо мене .... 3. Тому, хто заздрісний, не буває .... 4. До будь-якого дива він ставиться .... 5. ...

Перепишіть речення, на місці крапок уписуючи дібрани з довідки прислівники. 1. Комусь ..., а йому однаково. 2. Не сором мене дуже, бо мене .... 3. Тому, хто заздрісний, не буває .... 4. До будь-якого дива він ставиться .... 5. Щоб не було ..., бентежитись не можна. 6. Хто дивиться ..., від того багато сліз пролито. 7. Берися за справу, якщо тобі .... Довідка: Цікаво, сердито, байдуже, тривожно, ревниво, ніяково, радісно.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
комусь ніяково,а йому однаково.Не сором мене дуже,бо мені ніяково.Тому,хто заздрісний не буває радісно.До будь-якого дива він ставиться ревниво.Щоб не було тривожно,бентежитись не можна.Хто дивиться сердито,від того багато сліз пролито.Берися за справу,якщо тобі цікаво.