Переведите без переводчика 6. Басқа айтатын сөзің жоқ па? 7. Мынау-оқитын кітап екен. 8. Келетін адамдар көп пе? 9. Аяқ киім сататын бөлім қай қабатта? 10. Сағат жөндейтін адамды таппадым.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Больше тебе нечего говорить? Вот эту книгу надо прочитать. Много людей придут?  Отдел продажи обуви на каком этаже? Человека который ремонтирует часы не нашел.