Переведите это на Английский (плиз без переводчика) Название моего канала Матч плюс. Владелец канала Руслан Транслировать он будет футбольные матчи Английской, Испанской, Французской и Российской лиги. Ждём вас на нашем канале)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
The name of my channel plus match. Ruslan channel owner Broadcast it will be football matches of the English, Spanish, French and Russian leagues. We are waiting for you on our channel)
Гость
Ladies and gentlemen, I'm glad to introduce you to my channel called Match Plus. I am Ruslan, the owner of this channel. We (are going to) translate football matches of English, Spanish, French and Russian leagues. Only on our channel you can enjoy your favourite football matches in different languages. We are looking forward to see you. Have lot's of fun.