Переведите на английский,плиз.Книги Влада,ноутбуки пары,журналы сестры,документы папы,игрушки сестры,машины тёти,велосипеды Влада,сумки мамы,портфели Влада.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Books by Vlad, Laptops couple, Dad's documents, sister's toys, aunt's machines, Vlad's bicycles, mom's bags, Vlad's briefcases.Magazines sisters,
Гость
Books of Vlad. Notbooks.Magazine of sister. Document of dad.Toys fo sister.Machine of doughter. Bikes of Vlad. Bags of mum. Portfolio of Vlad.