Переведите на башкирский: хорошие друзья помогают друг другу утешают делятся.дружба это одна из самых главных вещей в жизни.ребята цените дружбу и своих друзей

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Могу только на белорусский: добрыя сябры дапамагаюць адзін аднаму суцяшаюць дзеляцца.дружба гэта адна з самых галоўных рэчаў у жыцці.хлопцы шануеце сяброўства і сваіх сяброў