Переведите на казахский язык. Я люблю готовить когда приезжаю к бабушке на каникулы. С ней мы готовим разные пироги, салаты и многое другое. Больше всего мне нравиться готовить пироги к чаю. Это у меня получается лучше всего. О...

Переведите на казахский язык. Я люблю готовить когда приезжаю к бабушке на каникулы. С ней мы готовим разные пироги, салаты и многое другое. Больше всего мне нравиться готовить пироги к чаю. Это у меня получается лучше всего. Очень люблю готовить Шоколадный кекс. Из салатов мы готовим домашний салат и оливье.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен каникулда әжеме келгенде, тамақ пісіруді ұанатам. біз әжеміз екеуміз әртүрлі бәліштер, салаттар тағы басқа жасаймыз.Ең күштісі маған бәліш пен шәй пісіру ұнайды.Бұл менде күшті болып шығады.Мен шоколадный кексты жасауды өте ұанатам.Салаттардан біз үй салатын мен оливканы косамыз
Гость
Мен демалыста әжеме барғанда тамақ жасауды жақсы көремін.Әжем екеуміз әртүрлі пирогтар, салаттар және де тағы басқа тағамдарды жасаймыз. Менің ең жақсы көретінім пирогтарды шайға арнап пісіру.Бұл менің қолымнан жақсы шығатын тағамдардың бірі.Мен шокодадный кекс жасауды өте қатты жақсы көремін. Салаттардан біз үйде жасалатын салат оливьені жасаймыз.