Переведите на казахский,пожалуйста Форма футболистов.Вверх у футболистов футболка,на ней изображён значок их команды.Низ,удобные шорты.На ногах гольфы и кроссовки.Спортивная форма футболистов бывает разных цветов.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Легко...^-^
Футболшылардың формасы.
Футболшылардың үстінде жеңіл жейде , ода өздерінің топтарының белгілері бейнеленген. Астында, ыңғайлы қысқа шолақ шалбар. Аяқтарында гольф және спорт аяқ киімі( можешь писать кроссовки, так и говорим на самом деле)) Футболшылардың спорттық киімдері әр түсті болып келеді.
Гость
Футболшылардың формасы Футбол ойнайтын адамдар үстілеріне футболка киеді, онда олардың командаларынның суреті бар. Астыларына ыңғайлы шортик киеді.Аяқтарына гольф пен красовки киеді.Спорттық киім футболшыларда әр түсті болды.