Переведите на русский пожалуйста без переводчика. Республиканың орман өсіру жұмысын бұрын орман өскен жерлерде жүргізу қажет. Барлық нәрсенің өз орны болады. Далалы жерлерде орман отырғызу тәжірибесі оның тиімсіз екенін көрсетт...

Переведите на русский пожалуйста без переводчика. Республиканың орман өсіру жұмысын бұрын орман өскен жерлерде жүргізу қажет. Барлық нәрсенің өз орны болады. Далалы жерлерде орман отырғызу тәжірибесі оның тиімсіз екенін көрсетті . Бұл ағаштар он бес - жиырма жасқа жеткенде өздігінен кеуіп кетеді . Олай болса , адам экология заңдарын танып білеуі , дұрыс пайдалануы қажет . Өйткені ешкім бұл заңды өзгерте алмайды .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
работу над выращиванием лесов нужно проводить там, где раньше рос лес. у каждой вещи есть свое место. Выращивать леса в... местах не удобно. такие деревья доживают до 15-20 лет и высыхают. Значит, человек должен узнать, и правильно использывать экалогию. Потому что никто не в силах изменить этот закон.