Переведите на русскийтолько не с переводчикомМенің сүйікті жазушым А.С.Пушкин. Ол орыстың атақты жазушысы.Оның көптеген шығармалары поэмасы бар.Ол жеті жасында француз тілін үздік білген. Кейбір шығармалары француз тілінде жазы...

Переведите на русский только не с переводчиком Менің сүйікті жазушым А.С.Пушкин. Ол орыстың атақты жазушысы.Оның көптеген шығармалары поэмасы бар.Ол жеті жасында француз тілін үздік білген. Кейбір шығармалары француз тілінде жазылған.Ол табиағаттын адамның сұлулвюығын тамаша суреттеп оны өз өлеңдерінде
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моим любимым писателем является А.С.Пушкин. Он один из самых знаменитых русских писателей. На большинство его сочинений есть поэма. Возрасте семи лет он знал французски. В своих стихах он очень красиво описывает людей и природу