ПЕРЕВЕДИТЕ ПОЖАЛУЙСТА. СРОЧНО. Я укрепляю свой иммунитет: умываюсь холодной водо

ПЕРЕВЕДИТЕ ПОЖАЛУЙСТА. СРОЧНО. Я укрепляю свой иммунитет: умываюсь холодной водой, бегаю, соблюдаю режим дня, правильно питаюсь, каждое утро делаю легкую гимнастику, часто проветриваю свою комнату. Вот поэтому целый день хожу бодрая, жизнерадостная, никогда не унываю. Постоянно закаливаю свой организм, а если нужно, одеваюсь теплее. Как говорится, в здоровом теле здоровый дух!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен өз иммунитетімді көтеремін;суық сумен жуынамын,жүгіремін,ір күнімді бақылаймын,дұрыс тамақтанамын,таңертең жаттығулар жасаймын,өз бөлмемді жиі желдетіп тұрамын.Сондықтан күні бойы сау,өмірге құштарланып жүремін,ешқашан ашуланбаймын.Әр қашан денемді шынықтырамын,керек кезде жылы киініп жүремін.Сау денеде сау жан болады,-деп бекер айтылмайды.