Переведите пожалуйста на казахский: 1)Для спортсмена большое значение имеет выносливость 2)Экология влияет на продолжительность жизни 3)В семье должна быть гармония 4)Чтобы быть здоровым, нужно вести здоровый образ жизни 5)Чтен...

Переведите пожалуйста на казахский: 1)Для спортсмена большое значение имеет выносливость 2)Экология влияет на продолжительность жизни 3)В семье должна быть гармония 4)Чтобы быть здоровым, нужно вести здоровый образ жизни 5)Чтение книг способствует духовному развитию
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)спортшы Үшін маңызы зор шыдамдылық 2)Экология әсер етеді өмір сүру ұзақтығы 3)отбасында болуы тиіс гармония 4)сау болу Үшін, салауатты өмір салтын 5)кітап Оқу рухани дамуына ықпал етеді
Гость
1)маңызы зор төзімділік спортшы үшін 2)Қоршаған ортаны күтілетін өмір сүру ұзақтығын әсер 3)Отбасында ауызбіршілік болуы керек 4)сау болуы , сіз салауатты өмір салтын ұстану қажет 5)кітап оқуға рухани дамуына ықпал етеді