Переведите пожалуйста на казахский язык текст: Лето я проведу как всегда - на море. Не все три месяца, конечно, но ни как не меньше одного. Как обычно будет весело - солнце, волны, шашлык под вечер. Ожидает буря эмоций и впечат...

Переведите пожалуйста на казахский язык текст: Лето я проведу как всегда - на море. Не все три месяца, конечно, но ни как не меньше одного. Как обычно будет весело - солнце, волны, шашлык под вечер. Ожидает буря эмоций и впечатлений. Никак не дождусь каникул.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Аудар- ләббай қазақ тілге мәтін: жазды мен сияқты ылғи - теңізде жасаймын. Барлық үш ай, әрине, бірақ не сияқты кіші бір. Сияқты әншейін бол- шат - күн, толқындар, кәуап астын кешті. Эмоциянің және әсердің дауылы күтеді. Ешқалай демалыстар.
Гость
Жазды мен сияқты ылғи - теңізде жасаймын. Барлық үшай, әрине, бірақ не сияқты кіші бір. Сияқты әншейін бол-көңілді - күн, толқындар, кәуап астын кешті. Эмоций жәнеәсердің дауылы күтеді. Ешқандай демалыстар дождусь.