Переведите пожалуйста на немецкий Оскільки наше життя потребує здоров'я і гарної витривалості (die Ausdauer), у всіх навчальних закладах проводиться урок фізкультури, який змалечку дарує людям любов до спорту та здорового с...

    Переведите пожалуйста на немецкий Оскільки наше життя потребує здоров'я і гарної витривалості (die Ausdauer), у всіх навчальних закладах проводиться урок фізкультури, який змалечку дарує людям любов до спорту та здорового способу життя. Наша школа не виняток. Урок фізкультури проводиться два рази на тиждень. Один день виділяється для плавання, а інший для фізкультури. Урок фізкультури мені не дуже подбається, але я відвідую його щотижня. На уроці ми робимо фізичні вправи, бігаємо, а потім граємо в волейбол, баскетбол або футбол. На плаванні ж ми плаваємо, та приймаємо участь у змаганнях.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Da unser Leben Gesundheit und gute Ausdauer verlangt,wird in allen Schulen ein Sportunterricht durchgeführt,der von Kindheit her die Liebe den Menschen zum Sport und zur gesunden Lebensweise schenkt. Unsere Schule ist dabei keine Ausnahme. Der Sportunterricht findet zweimal pro Woche statt.Ein Tag ist zum Schwimmen und der andere für Turnen. Der Sportunterricht gefällt mir nicht besonders, aber ich besuche ihn wochentlich.In der Sportstunde laufen wir, machen körperliche Übungenen,Gymnastik und danach spielen Volleyball, Basketball oder Fußball. Im Schwimmen schwimmen wir und nehmen an den Wettbewerben teil.