Переведите пожалуйста ПОЖАЛУЙСТА МНЕ ОЧЕНЬ СРОЧНО Привет можно домашний телефон Алии? Привет 66 55 44 *выполняется звонок * Здравствуйте можно Алию? Привет это Алия Привет как дела? Хорошо у тебя? Отлично скажи пожалуйста дом...

Переведите пожалуйста ПОЖАЛУЙСТА МНЕ ОЧЕНЬ СРОЧНО Привет можно домашний телефон Алии? Привет 66 55 44 *выполняется звонок * Здравствуйте можно Алию? Привет это Алия Привет как дела? Хорошо у тебя? Отлично скажи пожалуйста домашнее задание. Русский номер 4 Математика номер 10 Спасибо Пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сəлем! Əлияның үй телефонының номері бол ма? Сəлем 66 55 44 *қоңырау барып жатыр* Сəлеметсізбе Əлияны бола ма? Сəлем мен Əлиямын. Сəлем қалың қалай? Жақсы,өзің қалайсың? Керемет,өтініш үй тапсырмасын айтып жіберші. Орыс тілінен 4 жаттығу Математикадан 10 есеп Рахмет