Переведите пожалуйстана русский языксрочно- даю 50 балловҰлттық теңгені жасауға екі жыл уақыт қажет болды . Ұлттық валютаны "теңге " ал оның жүзден бір бөлігін "тиын" деп атайды . Сойтып 1993 жылы 25 қарашада - Қазақстанның ұлт...

Переведите пожалуйста на русский язык срочно- даю 50 баллов Ұлттық теңгені жасауға екі жыл уақыт қажет болды . Ұлттық валютаны "теңге " ал оның жүзден бір бөлігін "тиын" деп атайды . Сойтып 1993 жылы 25 қарашада - Қазақстанның ұлттық валютасы - теңге щықты. Теңгенің дизайна әделі. Онда Бәйтеректің бейнесі бейнеленген .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чтобы сделать Национальный тенге, понадобилось 2года. Национальную валюту называют "тенге", а одну сотую часть ее - "тиын". Так, 25 ноября 1993года вышла Казахстанская Национальная валюта - тенге. У тенге красивый дизайн. На нем изображен образ Байтерек.