Переведите предложение с русского на казахский язык.Чтобы никогда не болеть нужно следить за здоровьем с малых лет. Каждое утро нужно делать зарядку. Она поможет зарядится энергией. Нужно есть мало, но часто шесть - семь раз в ...

Переведите предложение с русского на казахский язык. Чтобы никогда не болеть нужно следить за здоровьем с малых лет. Каждое утро нужно делать зарядку. Она поможет зарядится энергией. Нужно есть мало, но часто шесть - семь раз в день. Ешьте овощи, фрукты и ягоды.Ложитесь раньше спать.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ешқашан жанкүйер қадағалап отыру керек денсаулығын кішкентай кезінен бастап. Әр таң керек жаттығу. Ол көмектеседі зарядталған энергиясын. Керек бар аз, бірақ жиі алты - жеті рет. Eat көкөністер, жемістер мен жидектер.Ложитесь бұрын ұйықтау.
Гость
ерте жастан денсаулығын бақылау үшін ауырып қажеттігін ешқашан үшін. Әр күні таңертең, сіз жаттығулар істеу керек. Ол сіздің батареяларды қайта зарядтауға мүмкіндік береді. күніне жеті рет - Мен кішкентай, бірақ жиі алты жеуге қажет. ұйқы бұрын көкөніс, жеміс-жидек және yagody.Lozhites Eat. көп түсіндіруді сұраңыз Naru атап өткен жөн