Переведите те кто знает казахский язык. Екі ағайынды болыпты, Улкені уйленген балалары бар кішісі бойдақ екен .Олар бірге тұрғысы келмей бөлініп кетеді .Сөйтіп, өздерінің еншілерін бөлісіп алады.дән мен ұраларды бөлгенде,үлкені...

Переведите те кто знает казахский язык. Екі ағайынды болыпты, Улкені уйленген балалары бар кішісі бойдақ екен .Олар бірге тұрғысы келмей бөлініп кетеді .Сөйтіп, өздерінің еншілерін бөлісіп алады.дән мен ұраларды бөлгенде,үлкеніне қырманның бір жағы ,екіншісіне екінші,қарсы жағы тиеді.Күндер өтіп жатады.Ағасы өз ұрасынан дәндерді алып білдірместен інісінің ұрасына апарып төгеді Алла маған әйел мен бала шаға берді ,дүние табатын жағдайымыз бар. Ал інімнің ешкімі де жоқ .Мына астықты сол алсын, - деп ойлайды . Алайда інәсі де өз ұрасынан дәндерді алып, білдірместен ағасының ұрасына құяды Мен бұл дүниеде бір өзіммін .Қайда кетсем де,тамағымды асырауым оңай.Ал ағамның балалары әлі жас,азық менен гөрі оған көбірек керек.Бұл астықты сол алсын ,деп ойлайды.Олар осылайша бар өмірін өткізеді.құдай екі ағайынға да береке береді. міне,бұл әңгімеден кейін .Не үшін олар дәнді білдірмей алып,бір бірінің ұрасына салып отырады.неге бірбіріне ашық сыйламады.Оларға кім кедергі келтірер еді,деген сұрақ туады .Ол сұраққа Жақсы істі білдірмей жасылған дұрыс, сонда ғана оның құны артады. Егер біреу саған жақсылық етіп сонан соң онысын міндет ететін болса, бұл реніш тудырады -деп жауап беруге болады
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Были два брата. Старший женатый и с детьми, младший не женатый. Они не захотели вместе жить и стали жить отдельно. Итак они разделили свое наследство. Когда они делили зерно старшему досталась одна сторона младшему другая противоположенная. Проходят дни. Старший брат не говоря младшему высыпает ему свое зерно. Мне всевышний дал детей сможем прожить. А у братишки никого нету пусть он возмет это зерно - подумал он. Младший не говоря старшему высыпает ему свой зерна.  Я один в этом мире. Куда пойду мне легко найти себе пропитания. Пусть он возмет это зерно - подумал он. Итак они проведут всю жизнь. Всевышний дал им обоим достаток.Теперь после этого текста. Почему они не говоря положили семена друг-другу. Почему не подарили открыто. Возникает вопрос кто им мешал?. На этот вопрос дела сделанные тайно правильные , цена их возрастает. Если кто-то вам помог а затем попрекает этим это вызывает обиду-можно ответить так.