Переведите текст. моя дарога в школу Мы живем на Проспекте Республики. В школу мы ездиим на 32 автобусе. Доезжаем до астановке Жк Целиноград .Идем по Сейфулина и паворачиваем на Кубрина. Вся дорога занимает 15 минут.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біз Республика проспектінде тұрамыз.  Мектепке 32 автобуспен барамыз . Целинград аялдамасына дейін жетеміз. Одан соң Сейфулина көшесінен Курбина көшесіне бұрамыз . Жолға 15 минут уақытымыз кетеді .
Гость
Менің мектепке жолым. Біз Республика даңғылында тұрамыз. Біз мектепке отыз екінші автобуспен барамыз. ЖК Целиноград аялдамасына дейін барамыз. Сейфуллин көшесімен жүріп Кубрин көшесіне бұрыламыз. Жолға он бес минут кетеді.