Переведите текст на казахский пожалуйста! Если бы я была учителем по физкультуре, я бы открыла кружок фигурного катания, потому что мне нравится этот вид спорта. Там бы учились мальчики и девочки, я бы их научила кататься на ль...

Переведите текст на казахский пожалуйста! Если бы я была учителем по физкультуре, я бы открыла кружок фигурного катания, потому что мне нравится этот вид спорта. Там бы учились мальчики и девочки, я бы их научила кататься на льду, и выполнять различные трюки. При занятиях фигурным катанием, дети становятся здоровее и закаляются.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Егер де мен дене шынықтыру пəнінің мұғалімі болсам, мен мəнерлеп сырғанау үйірмесін ашар едім, себебі бұл спорт түрі маған қатты ұнайды. Ол үйірмеге көптеген ұлдар мен қыздар қатысушы еді. Мен оларға мұзда қалай сырғанау керек екенін және басқа да көптеген қиын іс-қимылдарды үйретуші едім. Мәнерлеп сырғанау үйірмесіне қатысқан балалардың денсаулықтары мықты болып, денелері шынығар еді.