Переведите текст, пожалуйста срочно надо!!!ДАЮ 28ББ Қазақтарда жеке әншілік өнермен қатар еліміздің тұрмыс-салтына байланысты әнді хормен айту дәстүрі де кең тараған, ол бір дауысты болып келген. Мысал ретінде қыз ұзату, келін ...

Переведите текст, пожалуйста срочно надо!!!ДАЮ 28ББ Қазақтарда жеке әншілік өнермен қатар еліміздің тұрмыс-салтына байланысты әнді хормен айту дәстүрі де кең тараған, ол бір дауысты болып келген. Мысал ретінде қыз ұзату, келін түсіру тойларында, тағы басқа, тұрмыс-салттық мерекелерде айтылатын әндерді айтуға болады. Қазіргі таңда хормен ән айту кәсіби өнер ретінде қазақ халқының музыкалық мәдениетінде ерекше орын алады. Қазақстанда белгілі хор ұжымдары: Б. Байқадамов атындағы мемлекеттік хор капелласы, Астанадағы К. Байсейітова атындағы мемелекеттік хор және балет театры хоры.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я плохо знаю казахский(что смогла то перевела)У казахов, наряду с искусством страны пению личной жизни жизни, так и в связи с распространенной традиции, хоровое пение слушать, он гласный. В качестве примера, кыз узату, келін түсіру на свадьбах и других, жизни-можно сказать, ритуальных песен, в котором говорится, по праздникам. В настоящее время в качестве музыкального профессионального искусства в культуре казахского народа особое место занимает хоровое пение. В известных хоровых коллективов. Капелласы хор имени байкадамова, В Хор и хор государственного театра балета имени байсеитовой.