Переведите текст. Салауатты өмір салты-денсаулық сақтап, нығайтуға, салауаттандыруға арналған мінез-құлық тәрбиесі. Салауатты өмір салты жеке адамның тіршілік жағдайын денсаулығына сәйкес таңдауы, яғни жеке әлеуметтік топтар м...

Переведите текст. Салауатты өмір салты-денсаулық сақтап, нығайтуға, салауаттандыруға арналған мінез-құлық тәрбиесі. Салауатты өмір салты жеке адамның тіршілік жағдайын денсаулығына сәйкес таңдауы, яғни жеке әлеуметтік топтар мен жалпы қоғамның жоғары гигиеналық мәдениеті. Салауатты өмір зиянды әдеттермен үйлеспейді. Ішімдік және басқа да маскүнемдіке әкелетін заттар салауатты өмір салтын қалыптастыруға жан-жақты кедергі келтіреді. жағымсыз әдеттеркөптеген аурадың қауіпті факторы болып саналады және балалар мен жасөспірімдердің денсаулық жағдайына кері әсер етеді
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Здоровый образ жизни-здоровья сохранения, укрепления поведения для воспитания. Выбор здорового образа жизни состояния здоровья в соответствии с индивидуальной жизнедеятельности человека, социальных групп и общества в целом культура есть высокие гигиенические. Не согласуется вредными привычками здорового образа жизни. Маскүнемдіке алкоголя и других веществ, приводящих формированию здорового образа жизни, всестороннего мешает. әдеттеркөптеген аурадың негативных и опасных фактор негативно влияет на состояние здоровья детей и подростков является