Переведите текст.СРОЧНОООО!) Helen: Hello. Diane: Hi, Helen. Are you in your new house now? Helen: Yes, it's great!

Переведите текст.СРОЧНОООО!) Helen: Hello. Diane: Hi, Helen. Are you in your new house now? Helen: Yes, it's great! I've got a big bedroom and the house has a nice garden. Diane: What have you got in your bedroom? Helen: I have a new computer and a CD player. My brother has a TV in his room. Diane: Has he got a video, too? Helen: No, he hasn't. It's in the sitting room. Diane: Have you got any pets in the new house? Helen: Yes, we have two small white cats. They're in the garden now.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хелен:Привет Диана:Привет Хелен.Ты живешь в новом доме? Хелен:Да, это здорово!У меня есть большая спальня и прекрасный сад. Диана:Что в твоей спальне? Хелен:У меня есть новый компьютер и си ди плеер.У моего брата в комнате есть телевизор. Диана:У него в комнате тоже есть проигрыватель? Хелен:Нет.Он есть в комнате ожидания Диана:В новом доме есть питомцы? Хелен:Да, у нас есть два маленьких белых котёнка.Сейчас они в саду