Перевести на казахский язык .Мама поздравляю тебя с новым годом.Желаю всего самого хорошего.Чтоб в новом году ты меньше растраевалась. Твой сын Сергей
Ответ(ы) на вопрос:
Анашым сізді туған күніңізбек құттықтаймын!сізге бар жақсылықты тілеймін.Əрдайым көңіліңіз тоқ болсын .Сіздің ұлыныз Сергей
Құттықтаймын Мама сені жаңа жылмен құттықтады. Тілеймін барлығы ең жақсы. Үшін, жаңа жылда сен аз расстраивалась . Сенің ұлы Сергей.