Перевести на казахский язык. "Моему сыну 26 лет. У него своя семья. Я иду к нему домой. Он живет на пятом этаже в десяти этажном доме. На работу он ездит на машине. Ты видел его машину? Вы скажете ему об этом? От нашего дома до...

Перевести на казахский язык. "Моему сыну 26 лет. У него своя семья. Я иду к нему домой. Он живет на пятом этаже в десяти этажном доме. На работу он ездит на машине. Ты видел его машину? Вы скажете ему об этом? От нашего дома до его дома пять остановок. Я ходила с ним в магазин. Он подарил мне золотой браслет. Я иду забирать внука с детского сада"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
«Менің ұлым 26 жаста. Ол өз жанұясы бар. Мен оның үйіне барып. Ол он қабатты үйдің бесінші қабатында тұрады. Жұмысқа, ол машинаны жүргізеді. Егер сіз өз автокөлігін көрдің бе? Сіз бұл туралы оған айтып? Біздің үйде оның үшін үй бес тоқтайды. Мен дүкенге онымен бірге жүрді. Ол маған алтын білезіктер берді. Мен балабақшаға оның немересі қабылдауға бара жатырмын «
Гость
Менің балама 26 жас.Оның өз отбасысы бар.Мен оның үйініне бара жатырмын.Ол бесінші қабатта турады оныншы қабаттағы үйде.Ол жұмысқа машинамен барады.Сен көрдінбе онын машинасын?Сіз айтасыз ба оған мына туралы?Біздің үйден оның үйіне қарай бес аялдама.Мен онымен дүкенге бардым.Ол маған алтын браслет сыйлады.Мен немеремді балабақшадан алып кетуге бара жатырмын.