Перевести следующее предложение во времена группы Past(Past Simple, Past Continious, Past Perfect, Past Perfect Continious) Он делает домашнее задание

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.he done home work 2. he was doing 3.he had done.
Гость
past simple-He did homework past countinious-He was doing homework past perfect-He had done homework past perfect continious-He had been doing homework