Перевидите этот текст пожалуйста на английский: в моей семье живет 4 человека мама,папа, брат и я. маме-31 год папе-31год брату-3 года а мне 12 лет и учусь я в 6 классе. учусь плохо на тройки. мама работает в свадебной салоне....

Перевидите этот текст пожалуйста на английский: в моей семье живет 4 человека мама,папа, брат и я. маме-31 год папе-31год брату-3 года а мне 12 лет и учусь я в 6 классе. учусь плохо на тройки. мама работает в свадебной салоне. папа работает водителем брат ходит в садик. у нас отличная семья!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
my family lives 4 people mom, dad, brother and me.mother-'31Pope, 31 yearsbrother-3 yearsand I'm 12 years old and I am in the 6th grade.learning bad for three.My mother works in the wedding salon.Dad works as a driverbrother goes to kindergarten.We have a great family!
Гость
my family lives 4 people mom, dad, brother and me. mother-'31 Pope, 31 years brother-3 years and I'm 12 years old and I am in the 6th grade. learning bad for three. My mother works in the wedding salon. Dad works as a driver brother goes to kindergarten. We have a great family!