Перевидите нормально пж sally: Hi, Kate! It`s good to see you again. Kate:Hi! it` good to see you. Sally:am did. am had a lot of fun. o Sally: where did you go? Kate: My parents and am went to the south of Russw. Sally: Did you...

Перевидите нормально пж sally: Hi, Kate! It`s good to see you again. Kate:Hi! it` good to see you. Sally:am did. am had a lot of fun. o Sally: where did you go? Kate: My parents and am went to the south of Russw. Sally: Did you stay at a hotel? Kate:We did. It was a modern four- star hotel near the sea. We had a cosy room and the food in the hotel was very good too. Sally:That's wonderful. Did you stay in the run a lot? You`re very brown. Kate: am did. The weather was sunny and hot and it never rained. Am swam a lot too. sally: what about the people in the hotel? Kate: They were very friendly.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привет, Катя! Это хорошо, чтобы видеть Вас снова. Кейт:Привет! это хорошо, чтобы видеть Вас. Салли:я сделал. я имел большое удовольствие. о Салли: куда вы пошли? Катя: мои родители и я отправились на юг Russw. Салли: вы остановились в гостинице? Кейт:мы сделали. Это был современный четырех - звездочный отель рядом с морем. У нас был уютный номер, и еда в отеле была очень хорошей. Салли:это замечательно. Ты остался в много бегать? Ты очень-коричневый. Кейт: я сделал. Погода была солнечная и жаркая, и дождя не было. Я тоже плавал много. Салли: а как насчет людей в отеле? Кейт: они были очень дружелюбны.