Перевод на русском1948 жылы армиядан оралғаннан кейін ол Пионер журналында , 1956-1958 жылдары Қазақ әдебиеті газетінде бөлім меңгерушісі , бас редактордың орынбасары болып қызмет істейді .

Перевод на русском 1948 жылы армиядан оралғаннан кейін ол Пионер журналында , 1956-1958 жылдары Қазақ әдебиеті газетінде бөлім меңгерушісі , бас редактордың орынбасары болып қызмет істейді .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1948 году когда пришол с армий он журнале Пионер,1956-1958 годах Казахский литературе