Перевод с английского на русский 3 класс сказка The Toy SOLDIER Narrator: And now it ish The end of the day Time for toys To come out and play. Ted: Hello, I m Ted. I m a teddy bear. Look, my friends Ar...

Перевод с английского на русский 3 класс сказка The Toy SOLDIER Narrator: And now it ish The end of the day Time for toys To come out and play. Ted: Hello, I m Ted. I m a teddy bear. Look, my friends Are over there! That s Dolly the doll And jack in his box And Pip the puppet - One of William s socks! Sam; I m Sam, the toy solditr. How do you do ? It s very nice To meet all of you! Bella: And my name s Bella. Hello, everyone! I like it here, It s lots of fun !
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ведущий: а теперь ишьК концу дняВремя для игрушек, чтобы выйти и играть. Тед: Привет, я Тед.Я М плюшевого медведя. Посмотрите, друзья моиВон там!Что Долли куклаА Джек в свою коробкуИ Пип кукла -Один из Уильям носки! Сэм, я Сэм, игрушка solditr.Как вы это делаете ?Это очень приятноЧтобы встретить всех вас! Белла: и мое имя Белла.Привет, всем!Мне здесь нравится, Это очень весело !