Перевод текста. Fluency The Blacks Go to London The Blacks live in the suburs of London. Mr Black and his two sons Roger and David work in London and go to London five times a week. Today they woke up a few minutes before seven...

Перевод текста. Fluency The Blacks Go to London The Blacks live in the suburs of London. Mr Black and his two sons Roger and David work in London and go to London five times a week. Today they woke up a few minutes before seven o'clock. They got out of bed and went to the bathroom. They washed and shaved. David had a bath. Then they went to the bedroom and dressed. At half past seven they went downstairs for breakfast. At breakfast Roger and David sat opposite each other. Mrs Black sat opposite her husband. After breakfast Mr Black smoked a siggarette and read the newspaper. At twenty-five past eight Mr Black and the boys left the house. Mrs Black went to the gate and said good-bye to them. They walked to the station . They arrived there a few minutes before twenty to nine. Their train got to London at a quarter past nine. Текст с переводчика не нужен. Благодарю за помощь.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Беглость.Чернокожие Идут в ЛондонЧернокожие живут в suburs Лондона. Черный Цвет Мистера и его два сына Роджер и Давид работают в Лондоне и прилетают  в Лондон пять раз в неделю. Сегодня они проснулись несколько минут перед семью час. Они поднялись из постели и пошли к ванной. Они мылись и брились. Давид принял ванну. Затем они пошли к спальне и оделись. В половино седьмого они ходили вниз на завтрак. В завтраке Роджер и Давид сидели друг напротив друга. Черный Цвет Госпожи сидел напротив ее мужа.После того, как черный Цвет Мистера завтрака курил siggarette и читал газету. В двадцать-пять восьмого  черный Цвет Мистера и мальчики оставили дом. Черный Цвет Госпожи пошел к воротами вышеуказанный до свидания к ним. Они пошли к станции . Они пробыли там несколько минут перед двадцатью к девяти. Их поезд добрался до Лондона в четверти девять. Переводила моя старшая есстра без переводчика.