Переводите на казахский. у меня есть брат. его зовут Кирилл. он учится в восьмом классе. занимается баскетболом. ездит в разные города на соривнования.
Ответ(ы) на вопрос:
менің ағам. оның аты Кирилл. ол оқиды сегізінші сыныпта. баскетболмен айналысады. жүретін әр түрлі өтті.
Менің ағам бар,оның аты Кирилл.Ол 8 сыныпта оқыйды.Баскетбол ойынымен шұғылданады.Ол көптеген калаларда жарыстарда болган.