Периметр осьового перерізу конуса дорівнює Р, кут між твірною і основою дорівнює α. Знайдіть площу бічної поверхні конуса

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Sбок = RL   P = 2R +2L = 2L*cos a + 2L = 2L(cos a + 1) L = P /  (2(cos a + 1))   R = L*cos a = P *cos a /  (2(cos a + 1))   Sбок = * P *cos a /  (2(cos a + 1)) * P /  (2(cos a + 1)) = *P^2 * cos a / 4 * (cos a + 1)^2