Перший штукатур працював 8год,а другий-5год.Другий штукатур заробив на 72грн менше,ніж перший.Скільки гривень зробив кожний штукатур?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 8 - 5 = 3 (год) — на стільки перший штукатур працював довше; 2)  72 : 3 = 24 (грн) — заробили за 1 год праці, однакова величина. 3)  24 * 8 - 192 (грн) — заробив І штукатур; 4)  24 * 5 = 120 (грн) — заробив II штукатур. Відповідь: перший штукатур заробив 192 грн, другий штукатур — 120 грн.