Під час пожежі, поки за викликом їхала пожежна бригада, сусіди повибивали в будинку шибки та швидко повиносили дітей та частину речей.Оцініть правомірність дій учасників ситуації
Під час пожежі, поки за викликом їхала пожежна бригада, сусіди повибивали в будинку шибки та швидко повиносили дітей та частину речей.
Оцініть правомірність дій учасників ситуації
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ДІї були правомірними, тому що це крайня необхідність. вони вчинили меншу шкоду аби відвернути більшу.