Під час зарядження акомуляторної батареї протягом 2 год було витрачено 0.24кв/год.Визначити силу струму якщо зарядження проходило під напругою 220В

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
T=7200 CEK мы сами пока не дошли до этого, но формулу я знаю: I=q\t сила струму=заряд\время и советую перевести время в секунды ( 7200 секунд)  0,24*10( в степени 3) в\год. а пока больше не знаю