Підготувати повідомлення про один з видів тварин занесених до червоної книги укр?

Підготувати повідомлення про один з видів тварин занесених до червоної книги укр??їни
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У кожній країні створюється свій список рідкісних і вимираючих тварин. Не стала винятком і Україна. Перша Червона книга України була випущена в 1980 році, всього до неї входив 151 вид вищих рослин і 85 видів і підвидів тварин.                                                Крапчастий ховрахРаніше крапчастий ховрах зустрічався на більшій частині території України. Але через знищення місць проживання і цькування хімічними препаратами, їх кількість різко скоротилася. На початку 2000-х популяція ховрахів не перевищувала й тисячі особин, поширених у Харківській та Луганській областях невеликими колоніями.